top of page

מדיניות / משלוחים והחזרות 

 1. אתר המקוון בכתובת www.esterg.co.il שייך לחברת אסתר נועה צמרת בע"מ. ח.פ 514492958 (להלן: "החברה").

 2. מבוא זה בא לצרכי נוחות בלבד ואין להסיק ממנו כל זכות לגבי פרשנות תקנון זה.

 3. התקנון מנוסח בלשון זכר, ומתייחס באופן שווה לבני שני המינים. כל האמור בו, יש לראותו גם כמתייחס גם ללשון נקבה.

 4. כל העושה שימוש, או גלישה או ביצוע רכישה באתר, מביע בכך הסכמתו לנהוג לפי תקנון זה ותנאיו, ומאשר כי קרא, הבין וקיבל את התקנון ותנאיו, ומצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר, ומסכים לקבלם.

 5. לחברה שמורה בכל עת, הזכות לשנות ולעדכן תקנון זה ותנאיו, על פי שיקולה בלבד, ללא צורך במתן הודעה מוקדמת על כך.

 6. האתר מציע מעת לעת מוצרים במבצעים מיוחדים, של הנחות וכדומה. כל מבצע הנקוב בתקופת זמן קצוב, והצעה לרכישת המוצר בהתאם לתנאי כל מבצע, עומדת לגולש במהלך התקופה הנקובה בלבד. אין כפל מבצעים אלא אם צוין אחרת.

 7. המוצרים המשתתפים באתר זה ומחיריהם בתוקף לגבי המלאי הקיים בלבד. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את המוצרים ומחיריהם בכל עת וללא מתן הודעה מוקדמת, ובלי לפגוע בהזמנות שכבר נעשו.

 8.  מחירי המוצרים המוצגים באתר כוללים מע"מ.

 9. חל איסור מוחלט לביצוע של רכישות באתר ע”י סוחרים, במטרה למכור לצדדים שלישיים החברה שומרת על זכותה לנקוט בצעדים משפטיים כנגד גורמים אשר יפעלו בניגוד להוראה זו.

 10. כל המשתמש באתר מאשר כי הוא דואג ביוזמתו להתעדכן בתנאיו המשתנים של התקנון בכל שימוש.

 11. המשתמש מאשר ומסכים בעצם שימושו באתר, כי נתוני המחשב שהוא מזין בשרת החברה, הם על אחריותו, ומהווים הוכחה לפעולותיו באתר.

 12. המשתמש מצהיר  ומתחייב שלא לעשות כל שימוש באתר או בהפצת חומרים המוצגים באתר  ללא הסכמתה המפורשת של החברה בכתב ומראש.

א. מי רשאי לרכוש באתר

 

א. 1 על המשתמש המבצע רכישות באתר להיות בגיר מעל גיל 18

א. 2  כל רכישה באמצעות כרטיס אשראי, תהיה רק בהסכמת בעל הכרטיס ובנוכחותו.

א. 3 החברה רשאית לבטל כל רכישה המבוצעת תוך הפרה של אחד התנאים בתקנון זו, או מפרה כל חוק או דין אחרים.

א. 4 החברה רשאית לבטל עסקה הנראית לחברה כחשודה, או כאשר המלאי המוצג באתר אינו זמין במחסני החברה.

א. 5 החברה שומרת על זכותה הבלעדית והמלאה לשנות ולעדכן באתר כל דבר ללא כל הודעה מוקדמת, ולא תהיה אחראית בגין תקלות אפשריות בשל השינויים בתכנים ובעיצוב ובכל דבר באתר. כל גלישה באתר מהווה את הסכמת המשתמש לתנאי האתר והתקנון ,כפי ששונו.

א .6  החברה אינה אחראית על שמירת המידע שמזין המשתמש באתר.

 

ב.  ביצוע ותשלום עבור רכישה באתר

 

ב 1  על הרוכש העומד בגדרי החוק, ובוחר באתר לפי תמונות, תיאור, מידות וצבעים, למלא במדויק על אחריותו את הפרטים שיתבקש, לרבות ת.ז כתובת מייל, כתובת מדויקת למשלוחים, מספר טלפון.

ב 2  הרוכש באתר מצהיר בעצם פעולת הרכישה, שהוא עצמו בעל כרטיס האשראי, ושלא חלה עליו כל מניעה חוקית לעשות שימוש בכרטיס האשראי שמחזיק.

ב 3 אין החברה אחראית במקרה של הזנת פרטים שאינם נכונים,  או ללא הרשאה,  ונגד לקוח המזין פרטים שגויים עלולים להינקט הליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

ב 4 החברה בעלת האתר לא תשמור את כל נתוני אמצעי התשלום במערכותיה, אלא את 4 הספרות האחרונות שלו

ב 5 אין החברה אחראית לשום טענות אפשריות של לקוח אשר חברת האשראי דוחה את העסקה שמנסה לבצע.

ב 6 אין החברה אחראית כלפי לקוח שביצע רכישה, ומסיבה כל שהיא התברר שהפריט אינו במלאי. במקרה כזה תזכה החברה תוך 7 ימי עסקים את כרטיס הלקוח, מבלי חובת פיצוי כל שהוא.

ב 7 החברה משנה מעת לעת את מחירי המוצרים, ו/או משנה מבצעים ו/או מפסיקה לאשר שימוש בקופונים וכדומה,  המחיר שישולם על ידי הלקוח עבור ההזמנה והמשלוח, יהיה המחיר המעודכן באתר בעת קליטת התשלום וקבלת אישור חברת האשראי.

ב 8 החברה אינה מחויבת למכור באתר, במחירים אותם היא גובה בחנות, בהפצה או בכל נקודת מכירה אחרת.
 

ג. משלוחים

​ 

תמיד עדיף שלקוח יגיע לחנות החברה ברחוב ניסים אלוני 10 תל אביב כדי לקבל את הפריט/ים שרכש. כך יוכל הלקוח להחליף מידה או צבע, במידה וקיימים במלאי.

 

ג  1  משלוחים העומדים בסף המחיר של רכישה מעל 950 שקל, זכאים למשלוח חינם, הם בתנאי זכאות כפי שמשתנים מעת לעת באתר. בכל מקום בו מצוין באתר משלוח חינם, הכוונה למשלוח  בדואר רשום, דרך דואר ישראל, שבד"כ מביא את המשלוח רק עד לסניף הדואר של הלקוח, בזמן משוער של 7 ימים.

ג  2  אין החברה אחראית על מילוי כתובת או פרטים שגויים אחרים.

ג  3  החברה רשאית לשנות ולהחליף בכל עת את החברה המבצעת את השליחויות, ללא צורך בהודעה כל שהיא ללקוח.

ג 4 איסוף עצמי – חינם – בבוטיק אסתר רחוב ניסים אלוני 10 תל אביב, בימים א – ה  10:00-19:00 ו׳ 9:30-15:00

שליח עד הבית חינם יינתן בקנייה מעל לסכום שנקבע, יבוצעו עד 5 ימי עסקים – לכל מקום ברחבי הארץ.

ג 5 החברה אינה אחראית על עיכוב בהספקה עקב תקלה או מניעה של חברת השילוח, או מכל סיבה אחרת.

 

ד. ביטול עסקה.

ד 1  האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן – התשמ"א 1981 (להלן: "החוק").

ד 2 לקוח שרכש מוצר באמצעות האתר, יהא רשאי לבטל את העסקה החל מיום עשיית העסקה ועד 14 (ארבע עשר) ימים מיום קבלת המוצר.

ד 3  על פי הנחיות משרד הבריאות, גרביים וגרביונים, חלקים תחתונים של הלבשה תחתונה ובגדי ים – אינם ניתנים להחזרה ו/או להחלפה.

ד 4  החברה לא תקבל חזרה מוצר בו נעשה שימוש, או שעבר בלאי טבעי.

ד 5 החזר כספי לאחר קבלת הודעת אישור על ביטול ההזמנה, בהחזר שאושר ע"י החברה, החברה תחזיר ללקוח את הסכום ששולם על ידו, כאשר אם הסכום שולם באמצעות כרטיס אשראי, ינוכו דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר ההזמנה או חלקה שבוטל, או בניכוי 100 ₪ - הנמוך מבין השניים.

 

ד 6 במקרה של ביטול עסקה שבוצעה בהנחה/הטבה, הסכום שיוחזר ללקוח יהיה הסכום ששילם בפועל לאחר הנחה/הטבה.

 

ד 7 כל החזר כספי שיינתן על ידי ה חברה בגין ביטול עסקה יועבר אך ורק לכרטיס האשראי דרכו בוצעה העסקה שבוטלה, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.

 

ד 8 זכותו של הלקוח לבטל עסקה אינה גורעת מזכותה של החברה לתבוע את נזקיה במקרה של ביטול עסקה ו/או החזרת מוצרים אם החברה תיווכח כי ערכם פחת, לרבות כתוצאה מהרעה או שינוי במצבם בזמן שהיו ברשות הלקוח.

 

ד 9  להשלמת ביטול עסקה, על פי התנאים המותרים לביטול על פי תקנון זה, על הלקוח להחזיר את המוצר לחנות החברה ברחוב ניסים אלוני 10 תל אביב.

 

ד 10 אם וכאשר נבצר מהחברה אפשרות מסיבה כל שהיא לספק את המוצר שנרכש, תזכה החברה את כרטיס הלקוח בסכום הרכישה שביצע בלבד.

ד 11 בצילומים והתמונות המוצגות באתר, הם לצרכי המחשה בלבד, וייתכנו הבדלים בין הצבעים הנראים  באתר לבין הצבעים של הפריט בפועל, והלקוח מוותר בזאת על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בגין שינויים אלו.

 

 

ה. שונות

 

ה 1 הלקוח נותן הסכמתו, בשימוש באתר ובגלישה בו, לכך שפעולותיו יתועדו באופן אוטומטי וממוחשב, לצרכי בקרת החברה והתייעלות ניהולית ושיווקית מול משתמשי האתר.

 

ה 2 מבלי לגרוע מהאמור לעיל, החברה לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר, עקיף, תוצאתי או אגבי עקב הגישה לאתר והשימוש בו או עקב מניעה כלשהי מהגישה או השימוש באתר, בגין כל עילה שהיא (לרבות בעילה חוזית ו/או נזיקית).

ה 3 החברה אינה נושאת בכל אחריות או חבות בגין כל שיבוש, טעות או השמטה בתכולת האתר. השימוש באתר נעשה על אחריות המשתמש בלבד.

ה 4 החברה אינה אחראית לכל נזק, לרבות בשל "וירוסים " ו/או תקלות ו/או יישומי תוכנה למיניהם, לציוד המחשב של המשתמש או לכל רכוש אחר של המשתמש, שיגרמו בשל גישה, גלישה או שימוש באתר, ובכלל זאת בשל הורדת מידע מהאתר.

 

ה 5 בכל מקרה של מחלוקת הנוגעת לרכישה ו/או שרות באתר, תידון המחלוקת בביהמ”ש בת”א
 

bottom of page